Amerikos psichiatrų asociacija „normalizavo“ pedofiliją

Atviri Piliečių (pilies gynėjų) projektai, diskusijos.
Siūlykite, dalyvaukite, juk jūs piliečiai!
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
arvydas
...
...
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 10 Gru 2009, 12:23

Amerikos psichiatrų asociacija „normalizavo“ pedofiliją

#1 Neperskaitytas pranešimas arvydas » 02 Lap 2013, 20:23

Amerikos psichiatrų asociacija „normalizavo“ pedofiliją
 • Paveikslėlis
  JAV psichiatrų asociacija: pedofilija – tai ne nukrypimas, o “orientacija”…

  Lietuvos žiniasklaidoje kol kas nutylimas visų tautiečių ir, apskritai, žmonių dėmesio vertas faktas: neseniai viena autoritetingiausių pasaulio psichiatrų organizacijų, būtent, Amerikos (JAV) psichiatrų asociacija iš esmės pakeitė iki tol buvusį oficialių pedofilijos vertinimą. Iki šiol tai buvo visiškai natūraliai traktuojama kaip ne kas kita, o iškrypimas, t. y. netoleruotina deviacija, sudaranti prielaidas siaubingam nusikaltimui – aktyviai pedofilijai. Tačiau dabar, kaip praneša pati Amerikos psichiatrų asociacija, pedofilija apibrėžiama nebe kaip iškrypimas, t. y. nebe kaip deviacija nuo seksualinių normų, o tiesiog kaip neva kita „orientacija“…

  Apie tai galime paskaitinėti pačiame Asociacijos interneto puslapyje bei tarptautinėje žiniasklaidoje:

  http://www.psychiatry.org/practice/dsm/ ... -dsm-iv-tr

  http://www.womenofgrace.com/blog/?p=25249

  Matydami šį pareiškimą, negalime nepamąstyti apie dar 1973 m. tos pačios Amerikos psichiatrų asociacijos paskelbto homoseksualizmo perkvalifikavimuo nuo iškrypimo į „orientaciją“ (dėl homoseksualizmo rekomenduojame skaityti mūsų pareiškimą homoseksualizmo klausimu).

  Visi tokie perkvalifikavimai yra toli gražu ne kažkokių tariamai objektyvių mokslinių tyrimų rezultatai, o ne kas kita, kaip (1973 m. atveju) homoseksualistinių lobistų grupių spaudimo ir įtakos augimo pasekmė. 1973 m. priimtas pareiškimas dėl homoseksualizmo iš esmės sudarė neva mokslišką fasadą vis labiau ir labiau vykdyti homopropagandą Vakarų Europos šalyse, taip privedant prie visiško šio reiškinio priėmimo atitinkamų visuomenių socialinėse normose, o galiausiai – ir homoseksualistų „santuokų“ įteisinimo, koks yra daugelyje Amerikos valstijų, Olandijoje, Britanijoje, Ispanijoje bei kitose šalyse. Tad 1973 m. deklaracija buvo būtent tam tikras lūžis ir esminis laimėjimas, leidęs pereiti prie sekančios homoseksualizmo propagandos stadijos, kurios vykdymą ir vaisius galime kuo puikiausiai regėti kad ir Lietuvos bei kitų liberalizmo dominuojamų šalių viešajame diskurse.

  Turėkime omenyje, kad JAV – liberalkapitalistinio pasaulio hegemono – mokslinių bei ideologinių institucijų leidžiami pareiškimai daugumai kitų panašios santvarkos valstybių (kurios dažniausiai tėra JAV imperializmo satelitės) turi normatyvinę reikšmę, tad jie kopijuojami ir perimami – juk iškreiptas homoseksualizmo traktavimas sėkmingai atėjo į Europą ir joje įsitvirtino (čia, žinoma, akademiniame kontekste gerokai prisidėjo ir garsioji Frankfurto mokykla su veikėjais kaip Markuzė ir Ko). Tad panašios tendencijos neabejotinai turėtų stiprėti ir ES.

  Šis, 2013 m. kątik išėjęs pareiškimęs, perkvalifikuojantis pedofiliją iš deviacijos į orientaciją, iš esmės yra analogiškas 1973 m. pareiškimui dėl homoseksualizmui, tačiau veda genderistinių homopropagandistų darbotvarkę į kitą, dar aukštesnę stadiją – į pedofilijos normalizavimą, o su laiku, gal netgi ir legalizavimą (primename, kad Olandijoje legaliai veikia už pedofilų „teises“ agituojanti organizacija).

  Turint omeny viršuje minėtą perkvalifikavimą ir bendrai Vakarų visuomenėse vyraujančias tendencijas (pažvelkime kad į Norvegijoje vykstančius vaikų atiminėjimus iš genderistams neįtinkančių tėvų, juos perduodant įvairaus plauko lytiniams ištvirkėliams), galima visiškai pagrįstai prognozuoti, kad su laiku augs agitacija už pedofilijos su taip vadinamu abipusiu sutikimu (nekalbant net ir apie vaikų amžių santykyje su vadinamuoju sutikimu) – ir kuo toliau, tuo labiau. Ir šis žygis į pedofilijos legalizavimą taip pat vyks tikriausiai analogiškai kovai už homoseksualizmo įteisinimą (juk pats psichiatrinis abiejų sutrikimų formalus normalizavimas iš esmės ir yra visiškai analogiškas).

  Žinoma, mieli tautiečiai ir skaitytojai, tai tikriausiai Jus šokiruoja, tai tikriausiai Jus gąsdina, o gal (ir tai būtų dar geriau!) jus netgi siutina – šitoks absurdas ir neteisybė. Bet visgi, nepasiduokime emocijoms ir gaivališkai inercijai: supraskime, kad visa lytinių iškrypimų propaganda tėra esamos liberalkapitalistinės sistemos, globalizmo propaguojamos (ir nuo jo neatskiriamos) liberastijos padarinys.

  Kaip teigėme viršuje minėtame pareiškime dėl homoseksualizmo:

  „Kova prieš homoseksualizmo propagandą be kovos prieš liberalizmą, be kovos prieš tautą engiančią ir naikinančią plutokratinę sistemą – tai tuščias laiko ir energijos švaistymas!“

  Tokia jau ta tiesa – tai, ką matome šiame Amerikos psichiatrų asociacijos pareiškime, yra tik vieno, nepalyginamai didesnio ir baisesnio blogio visumos, dalelė – ir su ja kovoti įmanoma tik kovojant prieš visumą, prieš didžiausią blogį, kuris šiandien veidmainiškai slepiasi už laisvės ir gerovės lozungų.

  Bet kas kita tėra vienokios ar kitokios formos kova su vėjo malūnais ir kuo anksčiau mes visi tai suprasime, kuo anksčiau kategoriškai ir kovingai atmesime esamą sistemą ir susivienysime į vieną kumštį po tautinio socializmo vėliava, tuo bus geriau mus visiems, tame tarpe ir mūsų vaikams, kurių, jei neįvyks radikalios permainos, laukia gyvenimas dar baisesniame pasaulyje, kurį būtų galima pagrįstai įvardyti gyvu pragaru.

  šaltinis: ltnacionalistas

Atsakyti į Temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių