Advokatas: Zavgorodniją pavadino šizofrenike ir atėmė vaikus

Atviri Piliečių (pilies gynėjų) projektai, diskusijos.
Siūlykite, dalyvaukite, juk jūs piliečiai!
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
cheopsas
administratorius
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 09 Gru 2009, 20:59

Advokatas: Zavgorodniją pavadino šizofrenike ir atėmė vaikus

#1 Neperskaitytas pranešimas cheopsas » 05 Lie 2013, 20:20

 • Suomijos advokatas: Zavgorodniją(Завгороднюю) pavadino šizofrenike ir atėmė vaikus

  Paveikslėlis

  Helsinkio (Suomija) administracinis teismas birželio 5 dieną priėmė galutinį sprendimą atimti visus keturis vaikus iš Rusijos pilietės Anastasijos Zavgorodnijos(Завгородней). Suomių teisininkas Johanas Bekmanas išsiuntė eilei federalinių MIP išaiškinimą, kuriame sakoma, kad „Suomijos valdžia nusprendė pasinaudoti psichiatrija, kaip baudžiamąja priemone".

  "Suomijos teismas šiandien priėmė galutinį sprendimą atimti A. Zavgorodnijos vaikus, panaudojęs prieš ją sufabrikuotą diagnozę, kurią teismas ir paskelbė Suomijos žurnalistams. Valdžia atėmė vaikus, todėl, nes ji esą atsisakė bendradarbiauti su Lastensuelu tarnyba (tai vaikų konfiskavimo pas natūralus organas Suomijoje), - rašo advokatas.

  Jo žodžiais tariant, teisme buvo pareikšta, kad Zavgorodnija šizofrenikė. „Tai šmeižikiškas ir melagingas kaltinimas, kurį suomių teismas iškart pranešė suomių MIP, kad sunaikinti jos reputaciją“ - rašo Bekmanas.

  Jis praneša, kad pati Zavgorodnija, kurios net neleido į teismą, prieš dvi savaites, „jau išvažiavo į Rusiją, kas apsigint nuo suomių valdžios savivalės“.

  "Prieš Zavgorodniją suomių valdžia neturi ir niekada neturėjo jokios kompromituojančios medžiagos. Dabar jie sufabrikavo prieš ją netikrą diagnozę. Tai tipiškas nacistinės formos pavyzdys, panaudojant psichiatriją kaip politinio teroro ginklą“ - rašo Johanas Bekmanas.
  "Pabrėžiu, kad valdžia paskelbė diagnozę per MIP (masinės informacijos priemones). Tai yra, ši gigantiška, visos suomių valdžios ir MIP medijos kampanija nukreipta prieš vieną rusų moterį – motiną. Kai rudenį pas ją atėmė vaikus , jokios diagnozės mama neturėjo – pažymi teisininkas – aš gerai pažįstu Zavgorodniają. Ji gerokai sveikesnė, nei tie suomiai, kurie ją persekioja“.

  "Kaip įprasta, vaikus Suomijoje atima be jokių paaiškinamų priežasčių ir jas fabrikuoja jau vėliau, kelių mėnesių eigoje, vėliau priimamas galutinis sprendimas administraciniame teisme“ - pažymi advokatas.

  Jis primena, kad visi keturi Zavgorodnijos vaikai turi Rusijos Federacijos pilietybę – jų buvimo vieta šiuo metu nežinoma. Neseniai buvo priimtas specialus sprendimas apie tai, jog Zavgorodnija apskritai neturi teisės bendrauti su savo vaikais: nei per Skype, nei telefonu. Taip pat uždrausta keistis žinutėmis paprastu paštu: atvirutėmis ir laiškais.

  Bekmanas rašo apie tai, kad „vaikai atneša milžiniškas pajamas Suomijai“. Apyvarta iš „Justitia Juvenali“ belaisvių – pavogtų pas tikruosius vaikų tėvus – sulyginama su ginklų prekyba Suomijos šalyje. Čia visos priemonės geros – įdavimai, melagingos diagnozės, šmeižtas... Suomių įsivaikinančios šeimos, šiandien gali gauti už ketverius Zagorodnijos vaikus šimtus tūkstančių €urų į mėnesį“ - praneša teisininkas.

  2012 metų spalio pradžioje, Suomijos socialinės rūpybos tarnybos atėmė iš Anastasijos Zavgorodnijos visus keturis vaikus, tame tarpe ir penkių dienų žindomą kūdikį esą dėl prievartos šeimoje. To priežastimi tapo 6-metės mergaitės žodžiai mokykloje, kad tėvas esą jai „pliaukštelėjo per sėdynę“. Ši istorija, kaip ir eilė kitų (kai suomių valdžia atiminėjo pas pas motinas-ruses vaikus) iššaukė didelį visuomeninį rezonansą.

šaltinis: vesti.ru

Atsakyti į Temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių