[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Piliečių Sąšauka - Sarmatai • Mokslininkas įspėja dėl šokiruojančių kraujomaišos pasekmių
Puslapis 11

Mokslininkas įspėja dėl šokiruojančių kraujomaišos pasekmių

Parašytas: 01 Lie 2013, 08:13
lietuvis
 • Mokslininkas įspėja apie šokiruojančias musulmonų kraujomaišos pasekmes

  Paveikslėlis

  Danijos mokslininkas, psichologas Nikolajus Senelsas (Sennels), tyręs kraujomaišos reiškinį tarp imigrantų iš musulmoniškų šalių, priėjo prie išvados, kad daugelį amžių praktikuojami lytiniai santykiai tarp artimų giminaičių, vadinami kraujomaiša, padarė nepataisomą žalą musulmonų pasaulio genofondui, kurios pasekmės jaučiamos ne tik medicininėje, bet ir pedagoginėje, socialinėje, kitose sferose.

  Nuo biblinio Mozės laikų judėjų bei krikščionių tradicijoje draudžiamą lytinių santykių tarp artimų giminių praktiką musulmonų pasaulyje panaikino pranašas Mahometas ir per 1400 metų (o tai yra maždaug 50 kartų) uždėjo problemiško paveldimumo antspaudą visos planetos musulmonams.

  Netgi dabar, kuomet mokslas įvardijo sunkias lytinių santykių tarp artimų giminių pasekmes, nėra jokių vilčių tikėtis, kad ši praktika bus nutraukta, kadangi Mahometas – didžiausias pavyzdys bei autoritetas musulmonų buities, įskaitant ir santuokų tradicijas, klausimais. Islamo kultūros rėmuose klestinti masinė kraujomaiša įliejo nepataisomos žalos į musulmoniškojo pasaulio genofondą.

  Senelso pateiktais duomenimis, apie pusė planetos musulmonų kenčia nuo „blogo paveldimumo“ pasekmių. Pakistane šis skaičius artėja iki 70%. Anglijoje apie pusė emigrantų iš Pakistano yra vedę savo pusseseres, o Danijoje tokių santuokų skaičius siekia 40%. Kitose šalyse santuokų tarp artimų giminių procentas toks: 67% Saudo Arabijoje, 64% Jordanijoje ir Kuveite, 63% Sudane, 60% Irake, 54% Jungtiniuose Arabų Emyratuose bei Katare.

  Jungtinės Karalystės nacionalinio transliuotojo BBC duomenimis, Korano skatinama kraujomaiša nulėmė, kad emigrantams iš Pakistano susilaukti vaikų, gimstančių su paveldimomis genetinėmis ydomis, tikimybė trylika kartų didesnė nei Anglijos vidurkis. Pakistaniečių šeimoms tenka 3% visų Jungtinėje Karalystėje gimusių vaikų ir 33% visų vaikų, gimusių su genetinėmis ydomis.

  Autosominių recesyvinių ligų, tokių kaip cistinė fibrozė ir nugaros raumenų atrofija, tikimybė musulmonų šeimose aštuoniolika kartų didesnė, o mirties rizika dėl apsigimimų dešimt kartų aukštesnė lyginant su ne musulmonų šeimomis.

  Tarp kitų neigiamų kraujomaišos pasekmių – šimtu procentų padidėjusi rizika pagimdyti negyvą kūdikį ir penkiasdešimt procentų padidėjusi kūdikių mirties tikimybė gimdymo metu.

  Kaip vieną iš liūdniausių kraujomaišos pasekmių galima būtų įvardinti žemus protinės veiklos gabumų rodiklius. Senelso tyrimai rodo, kad iš artimų giminaičių lytinių santykių gimę vaikai praranda nuo 10 iki 16 IQ indekso taškų, o jų gebėjimas prisitaikyti visuomenėje vystosi kur kas lėčiau nei kitų vaikų.

  Kritinė intelekto vystymosi rizika (žemesnis už 70 indeksas yra riba, kurią psichiatrai įvardija kaip „lėtėjimą“ – menkesnės protinės galios nei tėvų) išauga 400% tarp vaikų, gimusių iš pusbrolių lytinių santykių su pusseserėmis. Savo metu tai buvo būdinga faraonų dinastijoms, taip pat kilmingosioms Anglijos šeimoms, kur santuokos tarp artimų giminaičių buvo laikomos norma daugelį amžių. Danijoje tikimybė, kad imigrantai iš musulmoniškųjų šalių nesugebės įveikti šauktinių į kariuomenę testo, lyginant su kitais gyventojais didesnė daugiau nei 300 procentų.

  Mokslininkas tvirtina, kad „sugebėjimas kurti naujas žinias bei įsisavinti kitų perduodamas arabų pasaulyje kur kas menkesnis, kaip ir gebėjimas abstrakčiai mąstyti“. Jis primena, kad iš esmės visas arabiškasis pasaulis „vidiniam naudojimui“ išverčia apie 330 knygų per metus, iš kurių 20% išleidžiama Graikijoje. Per paskutiniuosius 1200 islamo istorijos metų į arabų kalbą buvo išversta tik 100 000 knygų – tiek, kiek išverčiama ir išleidžiama Ispanijoje per vienus metus. Septyni iš dešimties turkų per visą savo gyvenimą nėra skaitę nė vienos knygos.

  „Žemas IQ rodiklis, kartu su kritiško mąstymo nepripažįstančia religija, bet kokią integraciją į visuomenę, reikalaujančią naujausių technologijų supratimo bei savarankiškumo, daro sunkiai įvykdomu uždaviniu“. Per visą istoriją tik devyni musulmonai gavo Nobelio premiją, tačiau penki iš šio devyneto gavo su jokiais mokslo pasiekimais nesusijusią „Taikos premiją“. Pasak mokslinio žurnalo „Nature", visos musulmonų šalys kartu paėmus pasauliui pateikia tik 10% visų mokslinių straipsnių (mokslinis darbo įnašas paprastai vertinamas pagal mokslinių straipsnių skaičių milijonui gyventojų).

  Danijoje, kurioje gyvena Senelsas, musulmonų vaikai užtikrintai pirmauja vadinamosiose mokinių su „specialiais poreikiais“ grupėse. Trečdalis valstybinio mokyklų biudžeto išleidžiama „specialiajam ugdymui“. Kopenhagoje nuo 51% iki 70% vaikų su protiniais arba fiziniais trūkumais yra iš imigrantų šeimų.

  Taip pat labai prastas ir musulmonų vaikų gebėjimas mokytis. Tyrimai parodė, kad 64% procentai vaikų, kurių abu tėvai yra arabai, vis dar yra beraščiai po dešimties metų mokymosi daniškoje mokykloje. Metusių mokslus musulmonų vaikų procentas dvigubai didesnis nei tarp kitų Danijos vaikų.

  Psichiniai susirgimai – dar viena kraujomaišos pasekmė. Kuo artimesni giminystės santykiai tarp abiejų tėvų, tuo didesnis šizofrenijos susirgimų procentas. Tai paaiškina kodėl 40% pačios stambiausios Danijoje psichiatrinės ligoninės pacientų – imigrantai.

  Pabaigoje Senelsas rašo: „Neabejotina, kad plačiai praktikuojama vedybų tarp pusbrolių ir pusseserių praktika padarė daug žalos musulmonų genofondui. Genetinės šios žalos pasekmės nuo šiuos santykius įteisinusio pranašo Mahometo laikų gresia individams ir visuomenei visomis tiesioginėmis bei netiesioginėmis prasmėmis“.

  Plačiau rightsidenews.com
šaltinis: Patriotai.lt

Re: Mokslininkas įspėja dėl šokiruojančių kraujomaišos pasekmių

Parašytas: 01 Lie 2013, 08:23
cheopsas
Po tuo straipsniu radau tokį komentarą:
2011-01-09 0:53
Panašu, kad tai yra tikrai problema - pvz., ji minima dar prieš 5 m. turkų autorių paskelbtame straipsnyje (http://cat.inist.fr/?aModele=afficheN). Pasak jų, Turkijoje 25.1% vedybų yra tarp kraujo giminių. Vis dėlto, yra keletas veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti. Pirmiausia, tai dauginimosi mastas - jie veisiasi kur kas intensyviau už mus, o taip pat a) ne visos musulmonų šeimos yra kuriamos tarp kraujo giminių; ir b)kraujomaiša grįstose šeimose išsigimimas yra padidėjusi rizika, bet ne garantija; todėl, manyčiau, musulmonams greitas išsigimimas negresia, o va labai tolerantiškoms Europos valstybėms perspektyva išlaikyti vis didėjantį nepilnaverčių "piliečių" ir "svečių" skaičių yra gana reali. O dabar pasukam į kitą pusę. Kaip žinia, kraujomaiša nėra būdinga vien tik musulmonams (pvz.http://www.jewishencyclopedia.com/view.jsp?artid=734) :) Galbūt nereikėtų žiūrėti tik į vieną pusę? Arabai nėra vieninteliai semitai :)