Rusijos Dūma įteisina baudą už tolerantišką požiūrį į LGBT

Atviri Piliečių (pilies gynėjų) projektai, diskusijos.
Siūlykite, dalyvaukite, juk jūs piliečiai!
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
arvydas
...
...
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 10 Gru 2009, 12:23

Rusijos Dūma įteisina baudą už tolerantišką požiūrį į LGBT

#1 Neperskaitytas pranešimas arvydas » 09 Bir 2013, 15:23

 • 2013.06.07

  Nuo šiol baudos bus skiriamos ne tik tiems, kas propaguoja homoseksualius santykius,
  bet ir tiems, kurie daro pareiškimus apie homoseksualų socialinę lygybę.


  Paveikslėlis

  Birželio 6 dieną, ketvirtadienį, Rusijos Dūmos komitetas, šeimos, moterų ir vaikų klausimais, patvirtino įstatymo pataisas “Dėl vaikų apsaugos nuo informacijos, darančios žalą jų sveikatai ir vystymuisi”. Beje, įstatymas nereikalauja derinimo Federacijos Taryboje.

  Pasak Elenos Mizulinos, komiteto pirmininkės, padaryti pakeitimai terminologijoje: vietoje termino „homoseksualizmas“ įvedama sąvoka „netradiciniai seksualiniai santykiai“.
  Kaip to rezultatas – atsirado draudimas propaguoti netradicinius seksualinius santykius tarp nepilnamečių. Įstatyme tai formuluojama, kaip informacija, nukreipta formuoti „ netradicines seksualines nuostatas nepilnamečiams, netradicinių seksualinių santykių patrauklumą, iškreiptą suvokimą apie tradicinių ir netradicinių lytinių santykių socialinį lygiavertiškumą, arba informacijos, sukeliančios interesą netradicinėms seksualinėms santykiams brukimą“.
  Propaganda MIP ir Internete “kainuos” brangiau, negu bet kuriuose kituose informacijos platinimo kanaluose, o užsieniečiai bus baudžiami griežčiau, nei rusai. Minimalus baudos dydis – 4 000 rublių (apie 324 Lt) piliečiams, 40 000 rublių (apie 3 242 Lt) - pareigūnams ir iki 1 milijono rublių (apie 81 132 Lt) juridiniams asmenims. Už propagandą Internetu bauda didinama 10-20 kartų, o užsieniečiams numatytas areštas iki 15 parų ir deportacija iš šalies.

  Reikėtų prisiminti, kad SSSR laikais netradiciniai seksualiniai santykiai buvo buvo prilyginti kriminaliniam nusikaltimui.

  šaltinis: http://russian.rt.com/article/10259

Atsakyti į Temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių