Vatikanas kviečia sukurti Pasaulio vyriausybę ir NWO

Atviri Piliečių (pilies gynėjų) projektai, diskusijos.
Siūlykite, dalyvaukite, juk jūs piliečiai!
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
lietuvis
..
..
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 13 Gru 2009, 15:47

Vatikanas kviečia sukurti Pasaulio vyriausybę ir NWO

#1 Neperskaitytas pranešimas lietuvis » 21 Gru 2012, 13:51

 • Vatikanas kviečia sukurti Pasaulio vyriausybę ir Naują pasaulio tvarką

  Paveikslėlis

  Katalikų bažnyčios galva, popiežius Benediktas XVI išplatino kvietimą sukurti Naują Pasaulio Tvarką ir pasaulio vyriausybę.
  Kalboje, išsakytoje 2012 metų gruodžio 3 dieną Popiežiaus taryboje, popiežius pašaukė „sukurti pasaulinę bendriją su atitinkamais įgaliojimais“ tarnausiančią „visuotinei žmonių šeimos gerovei“.

  Kaip globalaus pasaulio ir teisingumo jame apsaugos priemone, popiežiaus vizija, sukuriant pasaulio vyriausybę ir Naują Pasaulio Tvarką, remiasi (panašu) ne į vienos supervalstybės sukūrimą, o į naują valdymo organą, kuris siūlytų valdžioje esantiems politikams, atsakingiems už sprendimų priėmimą, vertinimo kriterijus ir praktines rekomendacijas.

  Popiežius pasakė:
  Siūlomas organas (Pasaulio vyriausybė) nebūtų supervalstybe, su valdymo gijomis koncentruotomis saujelės žmonių rankose, kurie valdytų visus likusius, išnaudodami pačius silpniausius.
  Paveikslėlis

  Popiežius taip pat pasidalino savo naujojo organo, kaip vizija „moralinės jėgos“ ar moralinio autoriteto, turinčio „valdžią daryti įtaką atitinkamai proto ribose, tai yra kolektyvinė valdžia įstatymu apribota jurisdikcija“.

  Šis paskutinės, Popiežiaus ir katalikų bažnyčios išsakytos pastabos vargu ar turėtų kelti nuostabą, atsižvelgiant į tai, kad 2010 metais katalikų bažnyčia veržėsi sukurti naują Pasaulio centrinį banką, kuris būtų atsakingas už globalios finansinės industrijos ir tarptautinės pinigų masės reguliavimą.

  Kaip buvo pranešta, Vatikanas bandė sukurti pasaulinio mąsto „viršnacionalinę valdžią“, turinčią „universalią jurisdikciją“, nukreipiančią ir kontroliuojančią globalią ekonominę politiką ir sprendimų priėmimą.

  Naujas Kinijos postūmis link artimesnių ryšių su Rusija, trukdžių, susijusių su Interneto kontrole iš SNO pusės augimas, ir paskutinės katalikų bažnyčios pastabos, - visa tai rodo į tai, jog nauja pasaulio tvarka nustatys tokį pasaulio kursą (kryptį), po kurio pasaulis gali paprasčiausiai jau nebeatsistatyti.

  šaltinis: http://www.theglobalistreport.com/vatic ... rld-order/

Atsakyti į Temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių