[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Piliečių Sąšauka - Sarmatai • Dėl JJ skandalo, atsistatydino Suomijos vaikų ombudsmenas
Puslapis 11

Dėl JJ skandalo, atsistatydino Suomijos vaikų ombudsmenas

Parašytas: 12 Sau 2014, 15:35
lietuvis
Dėl didelio Justitia Juvenalis skandalo, atsistatydino Suomijos vaikų ombudsmenas
 • Paveikslėlis

  Kaip praneša suomių MIP, Suomijos Respublikos vaikų teisių įgaliotinė Marija Kajsa Aula atsistatydino pareiškusi, kad jos darbas „per daug sunkus

  Vaikų ombudsmeno atsistatydinimas įvyko po to, kai Internete kilo skandalas susijęs su patalpintu ten video siužetu, kuriame buvo parodytas dvynių atėmimo iš suomio Jan-Eriko Kurhelos šeimos Oulu miestelyje procesas.

  Akciją atliko policininkai, panaudoje jėgos būdus. Šis siužetas, besirutuliojantis vaikų riksmų ir šeimos motinos verksmo fone iš tiesų kelia labai stiprius jausmus, kuriuos pavadinti teigiamais gali tik visiškas sadomazochistas.

  Suomis tėvas ir teisininkas Jan-Erik Kurhela iš Ouku (Suomija) miestelio nufilmavo, kaip du policininkai, atėmė du jo dvynius sūnus.

  Kurhelos namuose puikios sąlygos, video įraše matosi, kad jis gyvena padoriame name. Prieš jį valdžia neturi jokių kaltinimų. Kiti jo vaikai buvo šalia, kai policininkai išnešinėjo dvynukus. Niekas negalėjo tam pasipriešinti nes pasipriešinimas policininkui Suomijoje yra laikomas labai rimtu nusikaltimu.

  Likę vaikai gali gyventi pas tėvą. Kurhela iki šiol negali suprasti, dėl kokios priežasties buvo atimti jo vaikai. Jokių narkotikų, jokios prievartos, jokių ligų jo šeimoje nebuvo.

  Silpnų nervų ar turinčių mažų vaikų žmonėms rekomenduotina šio siužeto nežiūrėti.
  -
-
šaltinis: annatubten